DEZYNFEKCJA

Zamgławianie:

do 100m2 – 400 zł

200m2 – 600 zł

300m2 – 800 zł

Zamgławianie to metoda dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń (także wnętrz pojazdów) poprzez uwolnienie środka dezynfekującego z silnym strumieniem powietrza. Mgła szybko rozprzestrzenia się po całym wnętrzu i dociera do każdej, nawet najmniejszej szczeliny.

Zamgławiacz (specjalistyczny generator mgły) jest w stanie dotrzeć do każdej przestrzeni we wnętrzu. Metodą zamgławiania dezynfekuje się sprzęty, powierzchnie, ściany, podłogi i powietrze – jednym słowem wszystko, co znajduje się w pomieszczeniu. Niewątpliwą zaletą tej metody jest fakt, że sucha mgła dociera w miejsca niedostępne tradycyjnymi metodami dezynfekcji. Jest szybka, wydajna, bezpieczna i skuteczna.

Dezynfekując pomieszczenia przy użyciu zamgławiaczy, możemy wrócić do nich już po 3 do 4 godzin od zakończenia procesu.

Ozonowanie:

do 100m2 – 500zł

200m2 – 700zł

300m3 – 900zł

Ozonowanie pomieszczeń to skuteczna i nowoczesna metoda dezynfekcji i najlepszy sposób zabijania wirusów i bakterii. Dodatkowo ozon nie pozostawia po sobie toksycznych produktów rozpadu, ponieważ samoczynnie rozpada się do tlenu, co sprawia, że jest ekologiczny i przyjazny środowisku.

Przed każdą planowaną dezynfekcją przesyłamy instrukcję dot. przebiegu zlecenia – polecenia dla zlecającego, zalecenia dot. bezpieczeństwa.

Przy każdej dezynfekcji wystawiamy certyfikat potwierdzający jej przeprowadzenie.

Na życzenie klienta możemy przygotować dokumenty dla sanepidu.

Zapraszamy także do indywidualnej wyceny i skorzystania z rabatów.